Grafik zajęć
>
poniedziałek
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
09:00
>
10:00

GIMNASTYKA PORANNA

MGR KATARZYNA WÓJCIK

od
do
SALA na_PARTERZE
12:00
>
20:00

SEKCJA INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH I ZESPOŁÓW KAMERALNYCH

mgr Barbara Hawling

od
do
PRACOWNIA ARTYSTYCZNA
14:50
>
20:00

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Dagmara Kłębczyk

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
15:00
>
16:00

HIP-HOP - gr. młodsza

Agnieszka Wójcik

od
do
SALA na_PARTERZE
16:00
>
17:00

HIP-HOP - gr. starsza

Agnieszka Wójcik

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
16:00
>
17:00

WUSHU - gr. młodsza 6-10 lat

mgr Michał Adamowicz

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
17:00
>
19:00

WUSHU- GR. ZAAWANSOWANA OD 11 LAT

mgr Michał Adamowicz

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:00
>
18:15

CHEERLEADERS - Little Unique 6-8 lat

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
18:15
>
19:45

CHEERLEADERS - Unique Pro 12-16 lat

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
20:00
>
21:00

ZUMBA

mgr Agnieszka Brodowska

wtorek
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
10:30
>
12:30

KLUB TWÓRCZEGO DZIECIAKA

mgr Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA na_PARTERZE
12:00
>
20:00

SEKCJA INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH I ZESPOŁÓW KAMERALNYCH

mgr Barbara Hawling

od
do
ZAJ. w_REŻYSERCE
12:30
>
15:45

GITARA

Paweł Dys

od
do
PRACOWNIA_ARTYSTYCZNA
15:00
>
20:40

Język Angielski

mgr Dagmara Kłębczyk

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
16:15
>
17:30

TANIEC JAZZOWY gr. TIP-TOP 8-10 lat

Jana Sedova

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:30
>
18:45

TANIEC JAZZOWY gr.STACJA JAZZ 11-13 lat

Jana Sedova

od
do
SALA w_GIMNAZJUM
17:30
>
20:30

JUDO

mgr Krzysztof Marchewczyk

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
18:45
>
20:00

KICK-BOXING

Piotr Sokół

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
19:00
>
20:00

ZDROWY KREGOSŁUP

mgr Marek Zarzeka

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
20:00
>
21:00

BOKWA

Kamil Wolicki

środa
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
09:00
>
10:00

GIMNASTYKA PORANNA

MGR KATARZYNA WÓJCIK

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
12:30
>
13:30

twórcz akademia malucha

mgr Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
14:00
>
15:00

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

MGR KATARZYNA WÓJCIK

od
do
REŻYSERKA SALA_na_PARTERZE
12:30
>
16:00

GITARA / PERKUSJA

Paweł Dys

od
do
SALA PLASTYCZNA
16:00
>
19:20

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Dagmara Kłębczyk

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
16:00
>
17:00

BALET - gr. starsza

mgr Anna Nowak-Mucha

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
15:00
>
16:00

BALET - gr. młodsza

mgr Anna Nowak-Mucha

od
do
SALA na_PARTERZE
16:00
>
17:00

PLASTYKA gr. 4-7 lat

mgr Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA_na_PARTERZE
16;30
>
19:30

GITARA/KSZTAŁCENIE SŁUCHU

Marcin Salachna

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:00
>
18:00

HIP-HOP - gr. młodsza

Ewelina Konarska

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
18:00
>
19:00

HIP-HOP gr. starsza

Ewelina Konarska

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
17:30
>
18:30

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA - gr. początkująca 4-7 lat

mgr Zuzanna Lewandowska

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
18:30
>
20:30

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA - gr. zaawansowana od 8 lat

mgr Zuzanna Lewandowska

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
17:00
>
18:15

CHEERLEADERS - Litlle Unique 6-8 lat

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
18:15
>
19:45

CHEERLEADERS - Unique Kids 9-12 lat

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA na_PARTERZE
17:00
>
18:00

rękodzieło

mgr Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA w_GIMNAZJUM
17:30
>
20:30

JUDO

mgr Krzysztof Marchewczyk

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
20:00
>
21:00

ZUMBA

mgr Agnieszka Brodowska

czwartek
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
10:30
>
12:30

KLUB TWÓRCZEGO DZIECIAKA

mgr Elżbieta Pierwoła

od
do
PRACOWNIA ARTYSTYCZNA
14:50
>
20:00

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Dagmara Kłębczyk

od
do
REŻYSERKA SALA_na_PARTERZE
15:00
>
19:30

GITARA

Paweł Dys

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
16:15
>
17:30

TANIEC JAZZOWY gr. TIP-TOP 8-10 lat

Jana Sedova

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:30
>
18:45

TANIEC JAZZOWY gr. STACJA JAZZ 11-13 LAT

Jana Sedova

od
do
SALA na_PARTERZE
16:30
>
20:30

gitara/KSZTAŁCENIE SŁUCHU

Marcin Salachna

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:00
>
17:45

FORMACJA GITAROWA

Paweł Dys

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
18:45
>
20:00

KICK - BOXING

Piotr Sokół

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
20:15
>
21:15

LADIES DANCE

mgr Anna Nowak-Mucha

od
do
SALA na_PARTERZE
20:00
>
21:00

BOKWA

Kamil Wolicki

piątek
od
do
SALA PLASTYCZNA
15:30
>
16:30

WARSZTATY PLASTYCZNE - gr.8-14 LAT

mgr Elżbieta Pierwoła

od
do
REŻYSERKA
15:00
>
16:30

GITARA

Paweł Dys

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
16:00
>
17:00

WUSHU - GR. MŁODSZA 6-10 LAT

mgr Michał Adamowicz

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
17:00
>
19:00

WUSHU- GR. ZAAWANSOWANA OD 11 LAT

mgr Michał Adamowicz

od
do
SALA w_GIMNAZJUM
17:30
>
20:30

JUDO

mgr Krzysztof Marchewczyk

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:00
>
18:00

STRONG BY ZUMBA

mgr Agnieszka Brodowska

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:00
>
21:30

SEKCJA WOKALNA

Paweł Dys

sobota
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
9:00
>
13:00

skrzypce

WOJCIECH ŚWITAŁA

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
10:00
>
12:00

TANIEC LUDOWY

Kazimierz Cygan

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
10:00
>
12:00

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA - gr. zaawansowana od 8 lat

mgr Zuzanna Lewandowska

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
12:30
>
14:00

cheerleaders - UNIQUE KIDS 9-12 LAT

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
14:00
>
15:30

CHEERLEADERS - UNIQUE PRO 12-16 LAT

LIDIA STEFAŃSKA

Kalendarium

2017

NOWOROCZNY KONCERT KOLĘD

06-01-2017 r.

RADUJ SIĘ, ŚPIEWAJ PIEŚŃ…

20-01-2017 r.

INSTRUMENTALNY KONCERT KOLĘD

21-01-2017 r.

WIECZÓR PEŁEN TAŃCA

26-01-2017 r.

KONCERT WE WSZYSTKICH JĘZYKACH ŚWIATA

27-01-2017 r.

FERIE oraz PÓŁKOLONIA w CKiP

30-01-2017 r.

TANECZNE WALENTYNKI W CKIP

14-02-2017 r.

BAL KARNAWAŁOWY DLA NAJMŁODSZYCH

23-02-2017 r.

BAL KARNAWAŁOWY

25-02-2017 r.

II KONGRES KOBIECOŚCI

11-03-2017 r

KONKURS NA WIELKANOCNĄ PALMĘ

08-04-2017 r.

ODLOTOWE DZIECIAKI

28-04-2017 r.

DZIEŃ DZIECKA

czerwiec 2017 r.

FESTIWAL ORKIESTR DETYCH

czerwiec 2017 r.

Dni Gminy

24-06-2017 r.

KONKURS POTRAW REGIONALNYCH

25-06-2017 r.

2016

NOWOROCZNY KONCERT KOLĘD

06-01-2016 r.

RODZINNY KONCERT KOLĘD

09-01-2015 r.

KOLĘDOWANIE INSTRUMENTALISTÓW W DPS W PRUSACH

24-01-2016 r.

WARSZTATY TANECZNE

20-02-2016 r.

KONGRES KOBIECOŚCI

05-03-2016 r.

Konkurs palm wielkanocnych

20-03-2016 r.

ODLOTOWE DZIECIAKI

22-04-2016 r.

DNI GMINY KOCMYRZÓW-LUBORZYCA

25-06-2016 r.

KONKURS POTRAW REGIONALNYCH

26-06-2016 r.

Dożynki Gminne

28-08-2016 r.

XX PUCHAR POLSKI ORAZ MIĘDZYNARODOWY PUCHA WUSHU

17-09-2016 r.

PTAKI GMINY KOCMYRZÓW-LUBORZYCA

24-09-2016 r.

PERŁY POWIATU

06-11-2016 r.

11 LISTOPADA „ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI”

11-11-2016 r.

Z Historią w Przyszłość

20-11-2016 r.

ZABAWA ANDRZEJKOWA

26-11-2016 r.

Konkurs Szopek

01-12-2016 r.

MIKOŁAJKI DLA DZIECI

06-12-2016 r.

Mikołajkowy Maraton Zumby

10-12-2016 r.

Kiermasz Bożonarodzeniowy

11-12-2016 r.

2015

23 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

11-01-2015 r.

NAJPIĘKNIEJSZE POLSKIE KOLĘDY

14-01-2015 r.

INSTRUMENTALNY KONCERT KOLĘD

18-01-2015 r.

NAJPIĘKNIEJSZE POLSKIE KOLĘDY

19-01-2015 r.

NOWOROCZNY KONCERT KOLĘD

24-01-2015 r.

ZABAWA KARNAWAŁOWA

07-02-2015 r.

WIECZÓR AUTORSKI Z MARKIEM KRÓLEM

07-03-2015 r.

MARATON ZUMBY

08-03-2015 r. godz.16:00

KONCERT-TANIEC JAZZOWY

12-03-2015 r.

koszyczek wielkanocny

29-03-2015 r. godz.15:00

MUZYCZNE PORTRETY ZWIERZĄT

KWIECIEŃ 2015 r.

MINI PLAYBACK SHOW

24-04-2015 r.

MAJÓWKA BAWARSKA

16-05-2015 r.

RODZINNE SPOTKANIE Z MUZYKĄ

MAJ 2015 r.

INSTRUMENTALNY KONCERT KOŃCOWOROCZNY

20-06-2015 r.

DNI GMINY KOCMYRZÓW-LUBORZYCA

27-06-2015 r.

KONKURS POTRAW REGIONALNYCH

28-06-2015 r.

KONCERT W CKIP – TANIEC , GITARA, ŚPIEW.

29-06-2015 r.

„TALENTY MAŁOPOLSKI” - ROZDANE STATUETEK

30-06-2015 r.

MAGIA DŹWIĘKU I ŚWIATŁA-MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MUZYKI

01-10-2015 r.

„DOPALACZE- NIE TRAĆ ŻYCIA” GALA FINAŁOWA W CKIP

22.10.2015r

11 LISTOPADA „ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI”

11-11-2015 r.

MIKOŁAJKI DLA DZIECI

06-12-2015 r.

MARATON ZUMBY

GRUDZIEŃ 2015 R.

2014

Koncert kolęd „Kolędowanie z orkiestrą dętą Kosynierzy”

06.01.2014r

Koncert kolęd w wykonaniu uczestników zajęć muzycznych w CKiP

10.01.2014r

Zabawa karnawałowa dla dzieci

18.01.2014r

KĄPIEL W DŹWIĘKACH GONGÓW I MIS TYBETAŃSKICH

24.01.2014r

Ferie - zajęcia dla dzieci w CKiP

01.02.2014r

MŁODZI INSTRUMENTALIŚCI W CKiP cz.II

01-02-2014 r.

Karnawałowa zabawa dla dzieci

22.02.2014r

MŁODZI INSTRUMENTALIŚCI W CKiP cz.III

01-03-2014 r.

Maraton Zumby z okazji Dnia Kobiet

08.03.2014r

spotkanie wielkanocne z KGW

06.04.2014r

Konkurs „Wygraj Sukces” w Mogilanach,

22-04-2014 r.

rodzinne spotkanie ze sztuką

26-04-2014 r. godz.14:30

Bawarska Majówka w CKiP

11-05-2014 r.

PRZEBOJE MUZYKI TANECZNEJ

21-05-2014 r.

Dzień Dziecka

01-06-2014 r.

INSTRUMENTALIŚCI CKiP w WILLI DECJUSZA

05-06-2014 r.

Festiwal Orkiestr Dętych w Więcławicach

czerwiec 2014 r.

Pierwociny Płodów Ziemi

czerwiec 2014 r.

INSTRUMENTALIŚCI CKiP w WILLI DECJUSZA

12.06.2014r

Przegląd Orkiestr „Echo Trąbity”

13-06-2014 r.

dni gminy Kocmyrzów-Luborzyca

21-06-2014 r.

Konkurs potraw regionalnych

22-06-2014 r.

BAJKOWE PRZEBOJE MUZYCZNE

25-06-2015 r.

KOŃCOWOROCZNY KONCERT INSTRUMENTALNY

27-06-2015 r.

Koncert „Podsumowujący rok kulturalny w CKiP”

czerwiec 2014 r.

Zajęcia wakacyjne dla dzieci

01-07-2014 r.

Uroczysty koncert „Perły Powiatu Krakowskiego” w Krakowie

wrzesień 2014 r.

Dożynki gminno-parafialne

wrzesień 2014 r.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MUZYKI - KONCERT INSTRUMENTALNY

1-10-2014 r.

Wernisaż

październik 2014 r.

11 Listopada „Święto Niepodległości”

11-11-2014 r.

BAJKOWE PRZEBOJE MUZYCZNE

03-12-2014 r.

Mikołajki dla dzieci

grudzień 2014 r.

2013

Koncert kolęd

05.01.2013r

Ferie w Centrum Kultury

14.01.2013r

Perły Powiatu

26.01.2013r

Puchar Prezesa…

24.02.2013r

Prezentacja osiągnięć

01.03.2013r

Dni Gminy Kocmyrzów- Luborzyca

22.04.2013r

Dzień Dziecka

02.06.2013r

Wernisaż Bartosza Ostałowskiego

25.10.2013r

Przeboje muzyki filmowej

05.11.2013r

Rodzinne spotkanie z muzyką

30.11.2013r

Andrzejkowy Maraton Zumby

30.11.2013r

Zabawa Mikołajkowa

08.12.2013r

2012

Ferie w Centrum Kultury

13.02.2012r

Gminny Przegląd Wokalno – Instrumentalny

13.03.2012r

„Talenty Małopolski 2012″ etap powiatowy w Mogilanach

19.03.2012r

W Krainie Dźwięku

31.03.2012r

KONCERT „Dzieci Dzieciom”

02.06.2012r

Dni Gminy Kocmyrzów- Luborzyca

14.07.2012r

Dożynki Gminne

18.08.2012r

Konkurs Potraw Regionalnych

02.11.2012r

Mikołajki

09.12.2012r